Музика здолає все!

Коронавірус – не перешкода справжній музиці! Четвертий конкурс юних скрипалів «Натхнення» (авторський проект Народного артиста України, композитора, диригента, скрипаля Олександра Гоноболіна) відбудеться! Переможемо страшну хворобу силою мистецтва, гармонії, доброти!

Умови конкурсу залишаються незмінними: відео виступів конкурсантів надсилати на електронну пошту композитора (адреса зазначена в Положенні) до 20 липня. Кращі виконавці отримають запрошення на участь у ІІ турі конкурсу, який відбудеться онлайн з 25 по 10 серпня. А далі невеличка родзинка: оцінювати виступи виконавців зможе не тільки авторитетне журі, але і всі бажаючі! Адже лайки і вподобання ще ніхто не відміняв! Тож, шанувальники скрипкової музики! Наш з вами час для вподобань – з 10 серпня!

Третій тур конкурсу – переможці все ж гратимуть з камерним оркестром! Ні, ні, не онлайн – на справжній сцені в місті Скадовську – дитячому курорті на березі Чорного моря. Сподіваємося, що таке справжнє свято музики відбудеться вже у вересні – під час оксамитового сезону, бо разом з музикою Олександра Гоноболіна ми здолаємо всі перешкоди і будемо здорові!

Тож, підсумовуємо:

  1. Повторюємо програму конкурсу та надсилаємо відео на електронну адресу композитора.
  2. Після отримання запрошення (а воно обов’язково буде, бо дітлахи весь рік готувалися наполегливо і серйозно) робимо проплату на зазначені реквізити конкурсу. Відео виступів будуть опубліковані на сторінках інтернет-мережі та доступні для уподобань з 12 до 17 липня (не шкодуємо лайків, позитиву та підтримки)!
  3. Найкращі конкурсанти за оцінками журі та глядачів будуть допущені до заключного туру – гра з оркестром! А ще всі конкурсанти та їх викладачі отримають дипломи та відзнаки!

Шановні учні та викладачі! Давайте разом доведемо, що музика здолає все!

СКАЧАТИ Положення Конкурсу “Натхнення-2020”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

УВАГА!

З питань придбання нот, збірок, замовлення аранжировок і таке інше пишіть Олександру Чарльзовичу Гоноболіну на пошту: gonobolin@meta.uaПридбати ноти можна на сайті MusicaNeo


ПІДПИСАТИСЯ
на розсилку новин

Введіть Ваш email:

Презентація
.