Успіх херсонського скрипаля

“Наддніпрянська правда”, 6 липня 1983 р.

Успіх херсонського скрипаля

 

Киевская филармония. Анонс
Київська державна філармонія започаткувала цікаві музичні вечори, які проходять у музеї “Андріївська церква”, що є пам’ятником архітектури XVIII століття.

На нинішнє літо заплановані виступи кращих виконавців України. Зокрема, 16 і 26 червня в приміщенні музею проходили концерти соліста Херсонської філармонії, лауреата республіканського конкурсу музикантів-виконавців Олександра Гоноболіна. 16 червня молодий скрипаль виступив з сольним концертом, в якому звучала музика Моцарта, Сарасате, Сен-Санса, Венявського та інших видатних композиторів, а також “Маленька партита” українського радянського композитора Ю.Іщенка. Партію фортепіано виконала Е.Пасик. 26 червня Олександр Гоноболін виступив як соліст у концерті Київського камерного оркестру. На одностайну думку слухачів, скрипаль, чиї виступи мали великий успіх, продемонстрував блискучу техніку, приємний, “об’ємний” звук.

Ю.Довгаленко

 

Афіша концертів в Андріївській церкві. 1983 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

УВАГА!

З питань придбання нот, збірок, замовлення аранжировок і таке інше пишіть Олександру Чарльзовичу Гоноболіну на пошту: gonobolin@meta.uaПридбати ноти можна на сайті MusicaNeo


ПІДПИСАТИСЯ
на розсилку новин

Введіть Ваш email:

Презентація
.