Зустріч з прекрасним

Наддніпрянська правда, 30 червня 1985 р.

Читачі, котрі постійно відвідують відділ мистецтва Херсонської обласної бібліотеки імені О.М.Горького, не вперше зустрічаються з солістом обласної філармонії, лауреатом республіканського конкурсу скрипалів Олександром Гоноболіним. І щоразу вони захоплювалися високою виконавською майстерністю молодого музиканта. А цього вечора гість полонив їх ще однією гранню свого обдарування, виступивши перед ними як композитор.
Велику естетичну насолоду дістали любителі музики, коли познайомилися з «Концертом-фантазією для скрипки з оркестром» О.Гоноболіна (магнітофонний запис) і такими його творами, як «Адажіо й алегро», “Грузинський танець”. Успішно працює музикант і в жанрі естрадної пісні. Тепло були сприйняті слухачами його «Пісня про любов і смуток», «Про чарівника» (слова Ю. Моріц), «Сонет» (на вірші Гарсіа Лорки), а також грайливі, життєрадісні пісеньки для дітей, які включено навіть до програми передачі Центрального телебачення «У кожному малюнку — сонце».
Олександр Гоноболін відповів на численні запитання присутніх, що стосувалися особливостей композиторської та виконавської діяльності, поділився творчими задумами. На закінчення вечора відбувся відкритий перегляд новинок музичної літератури.

М. Мар’ївський.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

УВАГА!

З питань придбання нот, збірок, замовлення аранжировок і таке інше пишіть Олександру Чарльзовичу Гоноболіну на пошту: gonobolin@meta.uaПридбати ноти можна на сайті MusicaNeo


ПІДПИСАТИСЯ
на розсилку новин

Введіть Ваш email:

Презентація
.