Концерт класичної музики

Радянська Волинь, 10 червня 1986 р.

Концерт класичної музики

 

Приємним було знайомство лучан з Миколаївським камерним оркестром, учасником фестивалю мистецтв «Лісова пісня», який проходив у нашій області.

Програму, яку представив оркестр лучанам, визначало почуття свіжості, своєрідності і нетрадиційності в кращому розумінні цього слова.
У першій половині концерту любителі класичної музики мали приємність послухати в майстерному виконанні твори Г.П’єрселла, Й.-С.Баха. Музиканти розкрили перед нами галерею почуттів, думок, настроїв людей, які жили в час створення цієї талановитої музики, і які співзвучні її сьогодні всім нам. Оркестр звучав строго і зібрано.
Перед нами розсипався фейєрверк ритмів і чаруючих мелодій, коли зазвучала музика Ф.Крейслера. Це марші, вальси, польки. І, нарешті, сповнені гумору і несподіваних ефектів композиції художнього керівника і диригента оркестру, лауреата республіканського конкурсу виконавців О. Гоноболіна. Не так давно він керує цим творчим колективом. З повним правом можна сказати, що слухачі мали можливість зустрітися з Музикантами талановитими, оркестром, який заслуговує високої оцінки.

І.СМЕТАНІН.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

УВАГА!

З питань придбання нот, збірок, замовлення аранжировок і таке інше пишіть Олександру Чарльзовичу Гоноболіну на пошту: gonobolin@meta.uaПридбати ноти можна на сайті MusicaNeo

Нові коментарі

ПІДПИСАТИСЯ
на розсилку новин

Введіть Ваш email:

Презентація
.