«Різдвяні зустрічі»

Після довготривалої перерви заслужений артист України Олександр Гоноболін відновив у Херсоні свої «Різдвяні зустрічі». Родзинкою заходу було те, що концертну програму херсонський скрипаль виконував вже зі своїм сином, молодим і талановитим музикантом, Даніілом, який зараз відшліфовує мистецтво гри у Київській середній спеціальній музичній школі імені Лисенка.
У програмі звучали твори всесвітньовідомих композиторів таких як Віотті, Телеманн, Каливода. Та з найбільшим нетерпінням глядачі чекали на виконання авторських композицій самОго Олександра Гоноболіна. З гучними оваціями вони

зустріли «Самотність на двох», «Грузинський танець», а також прем’єру «Метаморфози» — твору, що цього року здобув перемогу у міжнародному конкурсі в німецькому Мангеймі.
Та цього вечора це була не єдина прем’єра маестро. За два дні до концерту скрипаль написав композицію «Різдвяні дзвоники», якою і поспішив поділитися із херсонським глядачем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

УВАГА!

З питань придбання нот, збірок, замовлення аранжировок і таке інше пишіть Олександру Чарльзовичу Гоноболіну на пошту: gonobolin@meta.uaПридбати ноти можна на сайті MusicaNeo

Нові коментарі

ПІДПИСАТИСЯ
на розсилку новин

Введіть Ваш email:

Презентація
.