Вальс про любов до слухача-2

Ленінський прапор 22 березня 1986 р.

Після виступу ЛП

Вальс про любов до слухача

 

У “Ленінському прапорі” (№8 за 18 січня 1986 р.) у публікації “Вальс про любов до слухача” йшлося про труднощі становлення концертного ансамблю “Річеркар”, проблеми пропаганди “серйозної” музики серед молоді. З проханням прокоментувати матеріал ми звернулися до начальника управління культури облвиконкому В.Г.Чуприни.
– Ансамбль “Річеркар” припинив своє існування, – повідомив Володимир Григорович. – У цьому жанрі потрібен передусім соліст, хороший скрипаль, яким був Олександр Гоноболін, котрий змінив місце роботи і виїхав з Херсона. Сьогодні обласна філармонія поки що не має можливості знайти відповідну заміну.
Ансамбль “Річеркар” або колектив такого типу дійсно потрібен. У статті правильно окреслені недоліки існуючих форм пропаганди класичної музики, вказано на відсутність задовільного концетного залу в обласній філармонії.
Разом з тим, немає підстав говорити про суперництво, яке начебто могло виникнути між камерним оркестром “Гілея” і концертним ансамблем “Річеркар”. Хоча ми не против творчого змагання колективів і виконавців, якщо воно сприяє підвищенню культурного рівня трудящих, зростанню майстерності артистів, урізноманітненню форм концертної діяльності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(Русский) ВНИМАНИЕ!

(Русский) По вопросу приобретения нот, сборников, заказа аранжировок и тому подобное пишите Александру Чарльзовичу Гоноболину на почту: gonobolin@meta.ua

Приобрести ноты можно на сайте MusicaNeo


ПОДПИСАТЬСЯ
на рассылку новостей

Введите Ваш email:

Презентация
.