Нові зустрічі

24 січня 1984 р.

Нові зустрічі

Камерний оркестр “Гілея” (диригент — заслужений артист УРСР Георгій Вазін) Херсонської обласної філармонії протягом останніх трьох років не раз з успіхом виступав перед шанувальниками музики столиці України. Ось і недавно колектив виступив у республіканському Будинку органної та камерної музики з двома цікавими концертами.
У перший вечір виконувались твори Баха, Генделя. Разом з оркестром виступали лауреати республіканських конкурсів Олександр Гоноболін (скрипка) та Валерій Михалюк (орган).
Другий концерт був присвячений 40-річчю Великої Перемоги. До його програми увійшли твори таких композиторів, як Д.Шостакович, Ю.Буцько, Т.Сидоренко-Малюкова, О.Мессіан. Херсонський камерний оркестр виступив разом з київським камерним хором імені Б.Лятошинського (художній керівник і диригент — заслужений діяч мистецтв УРСР, лауреат Державної премії Української РСР імені Т.Г Шевченка Віктор Іконник) і лауреатом республіканського конкурсу Ольгою Дмитренко,
Концерти “Гілеї”, як і завжди, пройшли з великим успіхом.

Ю.Довгаленко,
Київ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(Русский) ВНИМАНИЕ!
(Русский) По вопросу приобретения нот, сборников, заказа аранжировок и тому подобное пишите Александру Чарльзовичу Гоноболину на почту: gonobolin@meta.ua

ПОДПИСАТЬСЯ
на рассылку новостей

Введите Ваш email:

Презентация
.