Лауреат музичного конкурсу в США

Лауреатом міжнародного музичного конкурсу став херсонець, заслужений артист України Олександр Гоноболін. Журі цього конкурсу, заснованого Асоціацією музичних педагогів штату Південна Кароліна (США), визнало однією з кращих його ліричну (і технічно досить складну для виконання) п’єсу для струнного оркестру «У країні див» за мотивами відомого твору Льюїса Керрола.

Усього на конкурс 38 композиторів із різних країн світу надали 85 своїх творів, і початківців серед них не було. Тим вагомішою виявилася перемога українця.

gonobo-konkurs

Утім, вона для нього вже далеко не перша. Починаючи з 2012 року, Олександр Гоноболін став лауреатом чи дипломантом трьох престижних конкурсів у Нью-Йорку, Менгеймі та Санкт-Петербурзі. Олександр Чарльзович продовжує натхненно творити музичні шедеври. Тож про нові перемоги та концерти херсонського віртуоза ми напевне ще почуємо не один раз.

Сергій Яновський, «Голос України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВНИМАНИЕ!

По вопросу приобретения нот, сборников, заказа аранжировок и тому подобное пишите Александру Чарльзовичу Гоноболину на почту: gonobolin@meta.ua

Приобрести ноты можно на сайте MusicaNeo

Свежие комментарии

ПОДПИСАТЬСЯ
на рассылку новостей

Введите Ваш email:

Презентация
.