Зустріч з прекрасним

Наддніпрянська правда, 30 червня 1985 р.

Читачі, котрі постійно відвідують відділ мистецтва Херсонської обласної бібліотеки імені О.М.Горького, не вперше зустрічаються з солістом обласної філармонії, лауреатом республіканського конкурсу скрипалів Олександром Гоноболіним. І щоразу вони захоплювалися високою виконавською майстерністю молодого музиканта. А цього вечора гість полонив їх ще однією гранню свого обдарування, виступивши перед ними як композитор.
Велику естетичну насолоду дістали любителі музики, коли познайомилися з «Концертом-фантазією для скрипки з оркестром» О.Гоноболіна (магнітофонний запис) і такими його творами, як «Адажіо й алегро», «Грузинський танець». Успішно працює музикант і в жанрі естрадної пісні. Тепло були сприйняті слухачами його «Пісня про любов і смуток», «Про чарівника» (слова Ю. Моріц), «Сонет» (на вірші Гарсіа Лорки), а також грайливі, життєрадісні пісеньки для дітей, які включено навіть до програми передачі Центрального телебачення «У кожному малюнку — сонце».
Олександр Гоноболін відповів на численні запитання присутніх, що стосувалися особливостей композиторської та виконавської діяльності, поділився творчими задумами. На закінчення вечора відбувся відкритий перегляд новинок музичної літератури.

М. Мар’ївський.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВНИМАНИЕ!

По вопросу приобретения нот, сборников, заказа аранжировок и тому подобное пишите Александру Чарльзовичу Гоноболину на почту: gonobolin@meta.ua

Приобрести ноты можно на сайте MusicaNeo

Свежие комментарии

ПОДПИСАТЬСЯ
на рассылку новостей

Введите Ваш email:

Презентация
.