Вальс про любов до слухача-2

Ленінський прапор 22 березня 1986 р.

Після виступу ЛП

Вальс про любов до слухача

 

У «Ленінському прапорі» (№8 за 18 січня 1986 р.) у публікації «Вальс про любов до слухача» йшлося про труднощі становлення концертного ансамблю «Річеркар», проблеми пропаганди «серйозної» музики серед молоді. З проханням прокоментувати матеріал ми звернулися до начальника управління культури облвиконкому В.Г.Чуприни.
— Ансамбль «Річеркар» припинив своє існування, — повідомив Володимир Григорович. — У цьому жанрі потрібен передусім соліст, хороший скрипаль, яким був Олександр Гоноболін, котрий змінив місце роботи і виїхав з Херсона. Сьогодні обласна філармонія поки що не має можливості знайти відповідну заміну.
Ансамбль «Річеркар» або колектив такого типу дійсно потрібен. У статті правильно окреслені недоліки існуючих форм пропаганди класичної музики, вказано на відсутність задовільного концетного залу в обласній філармонії.
Разом з тим, немає підстав говорити про суперництво, яке начебто могло виникнути між камерним оркестром «Гілея» і концертним ансамблем «Річеркар». Хоча ми не против творчого змагання колективів і виконавців, якщо воно сприяє підвищенню культурного рівня трудящих, зростанню майстерності артистів, урізноманітненню форм концертної діяльності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВНИМАНИЕ!

По вопросу приобретения нот, сборников, заказа аранжировок и тому подобное пишите Александру Чарльзовичу Гоноболину на почту: gonobolin@meta.ua

Приобрести ноты можно на сайте MusicaNeo

Свежие комментарии

ПОДПИСАТЬСЯ
на рассылку новостей

Введите Ваш email:

Презентация
.