Вечір камерної музики

«Червоний прапор», 14 грудня 1980 р.

Вечір камерної музики

 

Цікавою подією в музичному житті Ровно став концерт лауреата республіканського конкурсу, камерного оркестру Херсонської обласної філармонії. В той вечір прозвучали кончерто-гроссо № 2 А.Кореллі, «Сільський концерт» В.А.Моцарта, симфонія №9 — сі-мінор Ф.Мендельсона. Арії та романси виконає з оркестром соліст Михайло Дятченко.
Вперше на Україні були виконані концерт для скрипки №2 — ре-мінор Ф.Мендельсона (соліст Олександр Гоноболін) та «Театральний калейдоскоп» І.Шамо.
Любителі камерної музики мали змогу пересвідчилася в майстерності цього молодого колективу та його керівника заслуженого артиста УРСР Георгія Вазіна. Досягненням оркестру та його диригента є глибоке проникнення в інтонаційно-образний стиль виконуваної музики, висока ансамблева та штрихова культура.
Незважаючи на молодість Херсонського камерного оркестру, ровенчани зустрілися із зрілим колективом, якому доступне вирішення творчих завдань значної складності. Хочеться побажати нашим гостям творчих злетів, нових цікавих програм.

Б. Депо,
заслужений діяч мистецтв УРСР.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВНИМАНИЕ!

По вопросу приобретения нот, сборников, заказа аранжировок и тому подобное пишите Александру Чарльзовичу Гоноболину на почту: gonobolin@meta.ua

Приобрести ноты можно на сайте MusicaNeo

Свежие комментарии

ПОДПИСАТЬСЯ
на рассылку новостей

Введите Ваш email:

Презентация
.