Концерт класичної музики

Радянська Волинь, 10 червня 1986 р.

Концерт класичної музики

 

Приємним було знайомство лучан з Миколаївським камерним оркестром, учасником фестивалю мистецтв «Лісова пісня», який проходив у нашій області.

Програму, яку представив оркестр лучанам, визначало почуття свіжості, своєрідності і нетрадиційності в кращому розумінні цього слова.
У першій половині концерту любителі класичної музики мали приємність послухати в майстерному виконанні твори Г.П’єрселла, Й.-С.Баха. Музиканти розкрили перед нами галерею почуттів, думок, настроїв людей, які жили в час створення цієї талановитої музики, і які співзвучні її сьогодні всім нам. Оркестр звучав строго і зібрано.
Перед нами розсипався фейєрверк ритмів і чаруючих мелодій, коли зазвучала музика Ф.Крейслера. Це марші, вальси, польки. І, нарешті, сповнені гумору і несподіваних ефектів композиції художнього керівника і диригента оркестру, лауреата республіканського конкурсу виконавців О. Гоноболіна. Не так давно він керує цим творчим колективом. З повним правом можна сказати, що слухачі мали можливість зустрітися з Музикантами талановитими, оркестром, який заслуговує високої оцінки.

І.СМЕТАНІН.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВНИМАНИЕ!

По вопросу приобретения нот, сборников, заказа аранжировок и тому подобное пишите Александру Чарльзовичу Гоноболину на почту: gonobolin@meta.ua

Приобрести ноты можно на сайте MusicaNeo

Свежие комментарии

ПОДПИСАТЬСЯ
на рассылку новостей

Введите Ваш email:

Презентация
.